Blue Star

BlogRestorant ne Durres

Restorant ne Durres

J

eni duke kerkuar vendin perfekt per nje kafe apo nje caj? Per te drekuar apo darkuar? Ambiente ekskluzive , ambiente relaksuese te ngrohta dhe familjare ne Bar –Restorant Ylli Blu Shpk. Gërshetimi i klasikes dhe modernes. Një vend special për ata që e ndiejnë veten të tillë. Sherbimi eshte cilesor dhe gjithmone ne gadishmeri per tju sherbyer. Tek ne do te gjeni vendin ku relaksi dhe argetimi nuk kane kurre limit. Baret dhe restorantet tona jane dizenjuar në mënyrë qe ta ndieni veten të vecantë, të rëndësishëm dhe të qetë. Ne krenohemi me ate qe ofrojme sepse ofrojme ate qe duhet. Gjithcka per te cilen ne luftojme eshte qe te marrim vleresimin maksimal nga ju. Ambjentet komode dhe cilesia e sherbimit tone jane elementet kryesore te cilet i bejne lokalet dhe resorantet e qendres kaq te vecanta. Te ne do të kënaqeni me shijen e specialiteteve tona. Si ato tradicionale por edhe ato internacionale. Per gjithcka qe ju kerkoni nje dreke te shpejte apo edhe nje banket, nje darke relaksuese apo nje pritje me kokteil : ketu do te gjeni artin dhe domethenien e vertete te kuzhines. Shefi yne arrin qe te adaptoje transformimin e cdo produkti te fresket ne nje pjate imagjinare plot shije te mrekullueshme dhe ekzotike Gjithashtu cdo fundjave ne restorantet tona ju keni mundesine qe gjate fundjavave tuaja, nga e premtja ne te diel te shijoni jo vetem artin tone te kuzhines por edhe muziken e mrekullueshme live te kengetareve shume te mirenjohur.

a

Leave a Reply

Your email address will not be published.