Rreth Nesh

1

ARGETIM/SHOPPING

Qendra Blue Star ofron argëtim për të rritur dhe femijë. Për fëmijët është në dispozicion një hapësirë e gjerë me lojra të ndryshme, video game. Ndërkohë që të vegjelit tuaj argëtohen, prinderit mund të konsumojnë diçka në bar-restorantin tonë, ku cilësia është maksimale. Ju mirëpresim!

2

BAR-RESTORANT

Jeni duke kërkuar vendin perfekt për një kafe apo një çaj? për të drekuar apo darkuar? Ambiente ekskluzive , ambiente relaksuese të ngrohta dhe familjare në Bar –Restorant Blue Star. Gërshetimi i klasikës dhe modernes. Një vend special për ata që e ndiejnë veten të tillë. Shërbimi është cilësor dhe gjithmone në gadishmëri për tju shërbyer.

3

AMBJENTE ME QERA

Qendra tregtare Blue Star disponon dhjetra dyqane të markave të ndryshme. Gjithashtu ofrohen dyqane me qera për të gjithë të interesuarit të cilët duan të futen në botën e biznesit. Me vendodhje në qendër të Durrësit biznesi juaj mer një tjeter dimension.

BLUESTAR

Rreth nesh

Qendra Blue Star

Blue Star Shpk ndodhet në Qendrën Tregtare Blue Star e cila është destinacioni tregtar më i rëndësishëm në qytetin e Durrësit përsa i përket shërbimit të lartë, cilësisë dhe çmimeve më konkurruese në treg. Blue Star Shpk organizon evenimente të ndryshme, të vecanta dhe të rendësishme për secilin prej jush. Biznesi ynë është i dedikuar që të krijojë eksperienca unike dhe të paharrueshme për të gjithë klientet e vet. • Qendra Blue Star ndodhet në zemër të qytetit të Durrësit. Eshtë shumë pranë Portit Detar të Durrësit. • Qendrat administrative dhe historike te qytetit ndodhen vetëm 5 minuta në këmbë. Ja disa koordinata të nevojshme: - Tirana - km. 35 - Aeroporti RINAS - km. 25 - Stacioni trenit - 5 min në këmbë - Porti - në këmbë 5 min - Bashkia, prefektura –10 min në këmbë - Teatri i qytetit “A. Moisiu” - 10 min në këmbë - Sheshi “Liria” - 500 m - Amfiteatri Roman, - 500 m - Muzeu Arkeologjik - 1 km

BLUESTAR

Në zemër të zonës më me potencial të Durrësit, qëndron arsyeja për të përjetuar modën, ushqimin e përsosur dhe mënyrën perfekte për të kaluar kohën e lirë. Te eksplorosh me shume se 50 dyqane që ofrojnë trendet më të fundit me çmime fantastike si dhe mobilim për shtëpinë, deri tek argëtimi dhe gastronomia mbreslënëse. Bëhuni gati të përballeni me zgjedhje kur të vizitoni Qendrën tonë Blue Star pasi do të gjeni shumëllojshmëri në modë, pajisje, këpucë, bizhuteri, dhurata, suvenire, libra, produkte per mirëqenie dhe bukuri, elektronike dhe mobilim shtëpie.

Sherbimet

 • Qendra Blue Star ofron sherbime te ndryshme te listuara si me poshte :
 • Sherbim Sigurimi
  Sherbim Telefoni
  Kembim Valutor
  ATM Bankomat
  Ashensor
  Vende Pushimi
  Tualet
  Karroca femijesh
  Lavazh

Foto Galeri

Blue Star

Çfarë do të gjeni tek ne?

Jumbo

JUMBO është tanimë dyqani më i madh i lodrave në vendin tonë dhe një nga bizneset më të mëdha në shitjen me pakicë, me 18 dyqane. Në Durrës vjen për herë të parë në ambjentet e qendrës tregtare Blue Star në katin e parë.

L'Art

L'Art, një kompani me eksperiencë 20 vjeçare ne fushën e dekorimit të ambienteve të brendshëm dhe jashtme, tani është e pranishme edhe në qendren tregtare Blu Star. Pranë L'Art do të gjeni piktura, korniza dhe aksesorë që i nevojiten një artisti. E gjeni në katin e parë në Blue Star Center.

Interspar

Prej 5 vitesh Interspar pranë Qendrës tregtare Blue Star në Durrës është kthyer në eksperiencën më të mirë të blerjeve për të gjithë familjen. Çmimet më të mira, produkte cilësore me standarte europiane, shumëllojshmëri zgjedhjesh dhe shërbimin më të mirë.

Golden Group

Lori’s Intimo

Vitapur

M&G Fashion

Duki Daso

Gloria Fashion

Stef Jeans

Capricci by Irma