Rreth Nesh

BLUESTAR HISTORIA JONE E SUKSESIT

bluestar

Adresa:

Durres, Lagjia nr. 4, rruga “Egnatia”

Oraret :

Cdo dite, nga ora 8:00 deri ne 21:00

Kontakt:

cel: + 355 68 603 3733 email: info@qtbluestar.com

Ndërtuar në vitin 2005 BlueStar është një nga qendrat tregtare më të mëdha në qytetin e Durrësit. E pozicionuar në zemër të zonës më me potencial të qytetit, konsiderohet si ambienti perfekt për të kaluar kohën e lirë dhe për të plotësuar dëshirat tuaja. Të eksplorosh trendet më të fundit me çmime fantastike, deri tek argëtimi dhe gastronomia mbreslënëse ështe me të vërtë kënaqësi unike. Bëhuni gati të përballeni me një shumëllojshmëri zgjedhjesh kur të vizitoni qendrën tonë pasi do të gjeni një larmishmëri produktesh në modë, pajisje, këpucë, bizhuteri, dhurata, suvenire, libra, produkte për mirëqenie dhe bukuri, elektronike.

STATISTIKA TE KENDSHME PSE KLIENTET NA ZGJEDHIN NE

80%Lojera zbavitese
90%Ushqim & Pije per te gjithe
92%Blerje & Ulje
88%Ambiente argetuese
84%Fundjava familjare
Na Kontaktoni
Keni pyetje?