Author: Bleona Asllani (Bleona Asllani)

Home / Bleona Asllani
HAPJA E MADHE VITTORIO SASSA
Project

HAPJA E MADHE VITTORIO SASSA

Hapja e madhe në Blue Star. Brendi më i madh i veshjeve në Italiane Vittorio Sassa vjen në Shqipëri duke sjellë për ju trendet më të reja. Së shpejti …

Ofertat e fundvitit!
Post

Ofertat e fundvitit!

Nga aksesoret me te mire per shtepi deri tek produktet ushqimore zbuloni ofertat me te mira te dyqaneve tona me rastin e festave te fundvitit. Rrjeti me i madh i supermarketeve ne vend Spar dhe Interspar vjen me ofertat me te mira kete fundvit. Produktet me te mira me cmimet me te lira i gjeni...

Shorteu i madh ne SPAR
Project

Shorteu i madh ne SPAR

Women's, men's and children's fashion, accesories, shoes, jewellery and more are in the Fashion Zone .

RESTORANTE
Post

RESTORANTE

Women's, men's and children's fashion, accesories, shoes, jewellery and more are in the Fashion Zone .

Na Kontaktoni
Keni pyetje?