Category: <span>Blog</span>

Koleksioni Vjeshte-Dimer 2021 ne Blue Star
Post

Koleksioni Vjeshte-Dimer 2021 ne Blue Star

Koleksioni Vjeshte-Dimer 2021 ne Blue Star Jemi zyrtarisht ne stinen e vjeshtes, dhe gjeja e pare qe te gjithe bejme eshte te nderrojme veshtjet tona. Te gjithe dyqanet ne mbare boten bejne uljet e fundit verore dhe risjellin koleksionet e reja vjeshte-dimer. Nese do te flasim per qendren tregtare Blue Star ne Durres, edhe aty...

Kend lojrash ne Durres
Post

Kend lojrash ne Durres

Kend lojrash ne Durres. Durresi si qytet bregdetar ofron ambjente per te rritur dhe femije. Per te vegjelit tuaj e rendesishme eshte te kene nje hapesire te gjere per t´u argetuar. Nje vend te tille e ofron pa dyshim Qendra Tregtare Blue Star ne Durres ku ne katin e katert eshte krijuar dhe kendi i...

Qendra tregtare Bluestar
Post

Qendra tregtare Bluestar

Qendra Blue Star eshte destinacioni tregetar me i rendesishem ne qytetin e Durresit persa i perket sherbimit te larte, cilesise dhe cmimeve me konkurruese ne treg. Ne kete qender do te gjeni jo vetem mundesi per blerje te ndryshme por mund te organizori dhe evenimente te ndryshme, te vecanta dhe te rendesishme per secilin prej...

Restorant ne Durres
Post

Restorant ne Durres

Restorant ne Durres. Jeni duke kerkuar vendin perfekt per nje kafe apo nje caj?   per te drekuar apo darkuar? Ambiente ekskuzive , ambiente relaksuese te ngrohta dhe familijare ne qendren tregtare Blue Star. Gërshetimi i klasikes dhe modernes. Një vend special për ata që e ndiejnë veten të tillë. Sherbimi eshte cilesor dhe gjithmone ne...

SPAR ne Durres
Post

SPAR ne Durres

SPAR ne Durres Rrjetet e marketeve Spar ndodhen ne disa zona te Durresit, perfshire ketu edhe nje ne ambjentet e qendres tregtare Blue Star. Ndodhet ne katin e pare dhe ofron per te gjithe klientet nje game te gjere produktesh. I vecante eshte fakti qe ne daten 10 te cdo muaji secili produkt ka skonto...

Skonto verore ne Durres
Post

Skonto verore ne Durres

Skonto verore ne Durres mund te gjeni ne te gjitha dyqanet brenda ambjenteve te qendres tregtare Blue Star. Dyqane veshjesh per femije, per femra dhe meshkuj. Artikuj te ndryshme si kepuce, canta apo aksesore te tjere. Periudha e skontove eshte sezoni i preferuar i te gjitheve ne. Qendra tragtare Blue Star prej vitesh ka fituar...

Dyqan Jumbo ne Durres
Post

Dyqan Jumbo ne Durres

Dyqan Jumbo ne Durres. Jumbo eshte dyqani me i madh i lojrave ne Ballkan i cili fillimisht u hap ne Shqiperi ne TEG Tirane dhe QTU. Me pas u zgjeruan duke hapur dyqane dhe ne qytetet e tjera si Fieri, Shkodra dhe Durresi. Ne Durres Jumbo gjendet ne katin e dyte ne ambjentet e qendres...

Salle Dasmash ne Durres
Post

Salle Dasmash ne Durres

Jeni duke kerkuar ambjent per te festuar diten tuaj me te lumtur? Qendra Tregtare Blue Star ne Durres ofron per ju salla dasmash me haperisa te medha per te festuar ceremonite tuaja familjare si dasma, fejesa, ditelindje, matura dhe shume evente te tjera. Sallat jane te pajisuara me ajer te kondicionuar, me ndricimin e duhur...

Na Kontaktoni
Keni pyetje?