Dyqan Jumbo ne Durres

Dyqan Jumbo ne Durres

Dyqan Jumbo ne Durres. Jumbo eshte dyqani me i madh i lojrave ne Ballkan i cili fillimisht u hap ne Shqiperi ne TEG Tirane dhe QTU. Me pas u zgjeruan duke hapur dyqane dhe ne qytetet e tjera si Fieri, Shkodra dhe Durresi.

Ne Durres Jumbo gjendet ne katin e dyte ne ambjentet e qendres tregtare Blue Star, ku tregohen aksesore dhe artikuj per femije si lodra, libra, kancelari etj. Jumbo eshte dyqani i preferuar i te rriturve dhe femijeve sepse ka mbi 30.000 produkte te ndryshme. Stafi eshte cilesore dhe korrekt.

Ju mund te ndiqni rrjetet sociale te jumbo-s si Instagram per te pare ofertat qe zhvillohen here pas here cdo fund sezoni.

Ejani ne Qendren Tregtare Blue Star ne Durres dhe dhe perfitoni nga ofertat verore.

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?