Loading Events

Aktivitet fundviti per femije

December 26, 2019 - December 31, 2019
  • This event has passed.
aktivitet-fundviti

Bluestar ka menduar për të gjithë fëmijët me rastin e festave të fundvitit, Nga data 27 dhjetor deri në 30 dhjetor do të zhvillohen aktivitete të shumta argëtuese me animatorë, muzikë dhe surpriza të këndshme. Mos mungoni, ju mirepresim…

Detaje

Fillo: December 26, 2019
Fund: December 31, 2019
Event KategoriaArgetim
Event Tags:
Na Kontaktoni
Keni pyetje?