Loading Events

Upcoming Events

Gjej Events

Event Views Navigation

December 2020

shorteu-spar-bluestar-durres

Shorteu i madh ne SPAR

December 25 @ 8:00 am - 5:00 pm
Sitio Malabunot, 195-199 5th Ave New York
New York, United States

Kur vjen puna tek ushqimet, te produktet shtëpiake, te cilësia e jetës dhe te shëndeti i familjes sonë, zgjedhja jonë e parë është gjithmonë SPAR! Ne e dimë që në SPAR kemi siguri për produktet që blejmë pasi cilësia është e kontrolluar dhe e çertifikuar. Aty gjejmë shumëllojshmëri, një shërbim të shkëlqyer dhe produkte UNIKE në të gjithë tregun. Deri më datën 7 Janar 2020,  çdo konsumator që zgjedh të bëjë pazaret në SPAR, do të ketë mundësinë të bëhet…

Zbulo me shume »
+ Export Events
Na Kontaktoni
Keni pyetje?