Kend lojrash ne Durres

Kend lojrash ne Durres

Kend lojrash ne Durres.

Durresi si qytet bregdetar ofron ambjente per te rritur dhe femije. Per te vegjelit tuaj e rendesishme eshte te kene nje hapesire te gjere per t´u argetuar. Nje vend te tille e ofron pa dyshim Qendra Tregtare Blue Star ne Durres ku ne katin e katert eshte krijuar dhe kendi i lojrave per femije. Nje shumellojshmeri lojrash terheqese. Nderkohe qe femijet argetohen, prinderit mund te konsumojne nje pije apo ushqim.

Ofrohet siguri nga stafi dhe eshte ambjent i survejuar nga kamera ne cdo moment.

Ju ftojme te kaloni nje pasdite apo fundjave te kendeshme me femijet tuaj.

Vizitoni faqen tone web per te ndjekur te gjitha aktivitetet qe ofron qendra tregtare Blue Star.

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?