Kend lojrash ne Durres

Kend lojrash ne Durres

Kend lojrash ne Durres. Durresi eshte nje nga qytetet me te  bukura te Shqiperise ku nuk mund te mungonte dhe nje kend lojrash per femije. Qendra Tregtare Blue Star ne Durres ofron nje ambjent te persosur per femije dhe te rritur. Ky park ka nje hapesire te gjere per argetimin e femijeve. Kendi i lojrave ne kete qender gjendet ne katin e katert te qendres tregtare.

Aty mund te gjeni nje shumellojshmeri lojrash per femije. Femijet argetohen, por as ju prinder nuk do te rrini pa bere  asgje sepse qendra Blue Star ka menduar edhe per ju. Nderkohe qe femijet argetohen, ju prinder mund te konsumoni nje pije apo ushqim.

Lojera dhe plot argetim ne kendin e lojerave ne Blue Star Durres.

Argetim, feste, emocione dhe facepaiting ne perfundim…

Ofrohet siguri maksimale nga stafi dhe gjithashtu ky ambjent survejohet nga kamera ne cdo moment.

Ju ftojme te kaloni nje  fundjave te kendshme me femijet tuaj. Eja dhe argetohuni ne Blue Star Center me personazhet tuaja te preferuara. Kend lojrash ne Durres.

Fundjava ne kendin e lojerave ne Blue Star eshte gjithmone kenaqesi dhe argetim!

Mos harroni ne jemi çdo dite hapur nga ora 09.00-21.00 ndaj ju mirepresim per t’u argetuar se bashku!

Vizitoni faqen tone web per te ndjekur te gjitha aktivitetet qe ofron qendra tregtare Blue Star. Prezenca Web e Blue Star menaxhohet me profesionalizem nga Smart Center .

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?