Restoranti

Restoranti

RESTORANTI

Ambiente ekskluzive , ambiente relaksuese të ngrohta dhe familjare në Bar –Restorant Blue Star. Gërshetimi i klasikes dhe modernes. Një vend special për ata që e ndiejnë veten të tillë. Shërbimi është cilësor dhe gjithmonë në gadishmëri për t'ju shërbyer. Tek ne do te gjeni vendin ku relaksi dhe argetimi nuk kanë kurrë limit. Baret dhe restorantet tona janë dizenjuar në mënyrë që ta ndieni veten të vecantë, të rëndësishëm dhe të qetë. Ne krenohemi me atë që ofrojmë sepse ofrojmë atë që duhet. Gjithcka për të cilën në luftojmë është që të marrim vlerësimin maksimal nga ju. Ambjentet komode dhe cilësia e shërbimit tonë janë elementet kryesore të cilët i bëjnë lokalet dhe restorantet e qendrës kaq të veçanta. Te ne do të kënaqeni me shijen e specialiteteve tona. Si ato tradicionale por edhe ato internacionale. Per gjithcka qe ju kerkoni nje dreke te shpejte apo edhe nje banket, nje darke relaksuese apo nje pritje me kokteil : ketu do te gjeni artin dhe domethenien e vertete te kuzhines. Shefi yne arrin qe te adaptoje transformimin e cdo produkti te fresket ne nje pjate imagjinare plot shije te mrekullueshme dhe ekzotike Gjithashtu cdo fundjave ne restorantet tona ju keni mundesine qe gjate fundjavave tuaja, nga e premtja ne te diel te shijoni jo vetem artin tone te kuzhines por edhe muziken e mrekullueshme live te kengetareve shume te mirenjohur.