Qendra tregtare Bluestar Durres

Qendra tregtare Bluestar Durres

Qendra Blue Star eshte destinacioni tregetar me i rendesishem ne qytetin e Durresit persa i perket sherbimit te larte, cilesise dhe cmimeve me konkurruese ne treg. Ne kete qender do te gjeni jo vetem mundesi per blerje te ndryshme por mund te organizori dhe evenimente te ndryshme, te vecanta dhe te rendesishme per secilin prej jush. Biznesi yne eshte i dedikuar qe te krijoje eksperienca unike dhe te paharrueshme per te gjithe klientet e vet. Blue Star ndodhet ne zemer te qytetit te Durresit.Qendra është shumë pranë Portit Detar të Durrësit. Qendrat administrative dhe historike e qytetit ndodhen vetëm 5 minuta në këmbë. Qendra tregtare Blue Star eshte qendra e vertete tregtare ne qytetin e Durresit! Ne ju ofrojme nje shumllojshmeri dyqanesh dhe sherbime te tjera te cilat ja vlen qe ti vizitoni. Te ne do te gjeni artikuj jo vetem cilesore por edhe blerje ekonomike  per te gjithe. Qendra tregtare permban   30  dyqane  prej firmave te ndryshme me prestigjoze . Tashme gjithcka qe kerkoni ju e gjeni ne nje vend te vetem. Nje takim, seminar apo konference me kapacitet nga 20 e deri ne 300 persona, ne ju ofrojme planet tona profesionale dhe koordinimet e eventeve per tju sigururar se deshira juaj qe gjithcka te organizohet persosmerisht, eshte plotesuar qe ne fazen parapregatitore  e deri ne ekzekutim. Salla e Konferencave “Blue Star” ju ofron nje kapacitet deri ne 70 persona (vendosja teater) dhe deri ne 25 persona (vendosja round table). Salla e Konferencave “Ylli Blu” ofron kapacitete deri ne 300 persona (vendosja teater) Bar “Glob” vihet ne dispozicionin tuaj per pushime te shkurtra gjate takimeve te ndryshme. Si edhe nje dhome extra vetem per ju e nevojshme per organizime apo monitorime. Kliko linkun per te pare cdo event qe ju kerkoni te organizoni :  

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?