Restorant ne Durres

Restorant ne Durres

Restorant ne Durres.

Jeni duke kerkuar vendin perfekt per nje kafe apo nje caj?   per te drekuar apo darkuar?

Ambiente ekskuzive , ambiente relaksuese te ngrohta dhe familijare ne qendren tregtare Blue Star. Gërshetimi i klasikes dhe modernes. Një vend special për ata që e ndiejnë veten të tillë. Sherbimi eshte cilesor dhe gjithmone ne gadishmeri per tju sherbyer. Ne qendren tregtare Blue Star do te gjeni vendin ku relaksi dhe argetimi nuk kane kurre limit. Baret dhe restorantet tona jane dizenjuar në mënyrë qe ta ndieni veten të vecantë, të rëndësishëm dhe  të qetë.
Ne krenohemi me ate qe ofrojme sepse ofrojme ate qe duhet Gjithcka per te cilen ne luftojme eshte qe te marrim vleresimin maksimal nga ju. Ambjentet komode dhe cilesia e sherbimit tone jane elementet kryesore te cilet i bejne lokalet dhe resorantet e qendres kaq te vecanta.

Te ne do të kënaqeni me shijen e specialiteteve tona. Si ato tradicionale por edhe ato internacionale.
Per gjithcka qe ju kerkoni nje dreke te shpejte apo edhe nje banket, nje darke relaksuese apo nje pritje me kokteil : ketu do te gjeni artin dhe domethenien e vertete te kuzhines. Shefi yne arrin qe te adaptoje transformimin e cdo produkti te fresket ne nje pjate imagjinare plot shije te mrekullueshme dhe ekzotike.
Gjithashtu cdo fundjave ne restorantet tona ju keni mundesine qe gjate fundjavave tuaja, nga e premtja ne te diele te shijoni jo vetem artin tone te kuzhines por edhe muziken e mrekullueshme live te kengetareve shume te mirenjohur.

Marketingu i qendres tregtare Blue Star ne Durres menaxhohet me profesionalizem nga stafi i agjensise Smart Center.

Restorant ne Durres

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?