Salle Dasmash ne Durres

Salle Dasmash ne Durres

Jeni duke kerkuar ambjent per te festuar diten tuaj me te lumtur?

Qendra Tregtare Blue Star ne Durres ofron per ju salla dasmash me haperisa te medha per te festuar ceremonite tuaja familjare si dasma, fejesa, ditelindje, matura dhe shume evente te tjera.

Sallat jane te pajisuara me ajer te kondicionuar, me ndricimin e duhur sipas rastit. Sherbimi i stafit eshte i shpejte dhe cilesor. Qendra Blue star eshte ne dispozicionin tuaj cdo dite nga e hena ne te diele.

Vizitoni faqen tone web per te mare me shume informacion rreth adreses apo numrave tane te kontaktit.

Marketingu i Qendres tregtare Blue Star menaxhohet me profesionalizem nga stafi Smart Center Durres.

Ju mirepresim!

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?