Skonto verore ne Durres

Skonto verore ne Durres

Skonto verore ne Durres mund te gjeni ne te gjitha dyqanet brenda ambjenteve te qendres tregtare Blue Star. Dyqane veshjesh per femije, per femra dhe meshkuj. Artikuj te ndryshme si kepuce, canta apo aksesore te tjere. Periudha e skontove eshte sezoni i preferuar i te gjitheve ne. Qendra tragtare Blue Star prej vitesh ka fituar terheqjen e njerezve jo vetem per shkak te dyqaneve por edhe per faktin qe ofron vende pushimi si bare dhe restorante.

Nje tjeter sherbim qe ofrohet jane dhe qendrat estetike te bukurise si parukerite, palestrat etj.

Me vendodhje ne qender te Durresit eshte shume e lehte per tu gjetur dhe nga turiste te huaj qe vizitojne vendin tone.

Ju ftojme te ndiqni rrjetet sona socile dhe te vizitoni faqen tone web per me shume informacione rreth sherbime qe ofron Blue Star si qender tregtare. Marketingu i qendres tregtare Blue Star menaxhohet me profesionalizem nga stafi Smart Center ne Durres.

Skonto verore ne Durres

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?