SPAR ne Durres

SPAR ne Durres

SPAR ne Durres

Rrjetet e marketeve Spar ndodhen ne disa zona te Durresit, perfshire ketu edhe nje ne ambjentet e qendres tregtare Blue Star. Ndodhet ne katin e pare dhe ofron per te gjithe klientet nje game te gjere produktesh. I vecante eshte fakti qe ne daten 10 te cdo muaji secili produkt ka skonto deri ne 10%.

Ejani te vizitoni qendren me te madhe tregtare ne Durres , Blue Star dhe pse jo te perfitoni produkte me ulje.

Ju ftojme te vizitoni faqen tone web dhe rrjetet tona sociale. Marketingu i Blue Star menaxhohet nga Agjensia Smart Center ne Durres.

Ju mirepresim!

 

Lini nje koment

Adresa juaj e email-it nuk do te jete publike

Na Kontaktoni
Keni pyetje?