Bluestar mendon per te gjithe!

DYQANE

Ne qendrën tonë do të gjeni veshje,aksesore dhe pajisje shtepiake te ndryshme per te plotesuar cdo nevoje tuajen.Dyqanet në Bluestar shesin produkte cilësore nga firmat më të njohura me cmime konkuruese .

BAR & RESTORANTE

Ambjentet e Bar & Restorant do ju ofrojne pije dhe ushqim cilësor që mund ti gjeni vetëm në Bluestar.Në sallat tona të ceremonive mund të organizoni dasmën tuaj të ëndrrave. Mos hezitoni të na vizitoni!

SALLË KONFERENCASH

Ofrojme sallat tona te konferencave per te gjithe bizneset qe deshirojne. Ju mund te zhvilloni mbledhje dhe takime te ndryshme. Me nje siperfaqe te madhe, ne ju ofrojme komoditet dhe cilesi. Mos hezitoni te na vizitoni!

ORGANIZO FESTEN TENDE SPECIALE!!

Argetohu me ne

Me kendin e lojrave qe ndodhet ne ambjentet tona, femija juaj mund te kenaqet duke luajtur i sigurt teksa ju vizitoni dyqanet tona. Por jo vetem kaq! Ne qendren tone do te gjeni gjithcka per te realizuar festat me te bukura duke filluar nga: ditelindjet, eventet speciale, dasmat apo organizimet e ndryshme per femijet tuaj. Ambjentet tona do ti bejne festat tuaja të paharrueshme, kjo falë përkudesjes nga stafi ynë profesional. Ju Mirëpresim!